Analiza cen sukienek w butikach online

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Analiza cen sukienek w butikach online

Zastanawiałyście się kiedyś, jakie są średnie stawki za sukienki w jednych z najbardziej popularnych damskich butików online? Dzisiaj spróbujemy przybliżyć te wartości. Pod analizę weźmiemy 5 losowych produktów z każdego sklepu z kategorii dedykowanym sukienkom. Wybrane sklepy to: Mosquito, Deezee, Renee, eButik i Magmac. Pamiętajmy, że przeprowadzona analiza nie jest wyznacznikiem w stu procentach, gdzie będzie taniej, ponieważ sklepy prowadzą swoją własną politykę cenową, a same ceny mogą dynamicznie się zmieniać, a także niektóre sklepy mogą same projektować i produkować sukienki, a niektóre je importować. Kolejna kwestia to kwestia przypadku: wybieramy pięć losowych produktów! Sprawdźmy zatem, gdzie prawdopodobnie można kupić najtaniej daną odzież! Nie bierzemy uwagi cen produktów, które są w promocji.

Gdzie kupić najtańsze sukienki?

Zgodnie z ustaleniami pod uwagę bierzemy 5 losowych sukienek z danego sklepu, wyliczamy z tego średnią. Zgodnie ze wcześniej ustaloną kolejnością sklepów, zacznijmy od Mosquito. Pięć losowo wybranych sukienek dało nam sumę: 879,95, co finalnie daje nam wynik w postaci średniej ceny za sukienkę na poziomie: 175,99zł. Czas na sukienki od Deezee, za pięć losowych wyszła nam kwota 579,95, a finalnie 115,99 za sztukę. Na Renee.pl uzyskaliśmy wynik: 619,95, a ostatecznie 123,99. Ebutik i całość za pięć losowych sukienek: 469,95, czyli 93,99 za sztukę. Ostatnim sklepem, jest Magmac, a ostateczne wyniki wynosiły: 398,95 zł za pięć sukienek, czyli 79,79 za jedną.

Podsumowanie – sukienki

SklepCena za sztukę
Mosquito175,99
Deezee115,99
Renee123,99
eButik93,99
Magmac79,79

Jak już zostało wspomniane na samym początku, ta mini analiza ma za zadanie poglądowo przybliżyć potencjalnemu klientowi, na jakie ceny można się przygotować odwiedzając popularne butiki online. W przyszłości na pewno pojawią się kolejne, bardziej rozbudowane i dotyczące innego typu odzieży analizy i porównania cenowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *