Apis – Cukrowy Peeling z Liofilizowanymi Malinami – czy warto kupić?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Apis – Cukrowy Peeling z Liofilizowanymi Malinami – czy warto kupić?

fot. freepik

Cukrowy peeling z liofilizowanymi malinami Apis – jakie ma działanie?
Peeling cukrowy Apis z liofilizowanymi malinami jak większość peelingów, przede wszystkim ma za zadanie złuszczenie martwych komórek naszego naskórka. Przez takie działanie, produkt ma przygotować naszą skórę do aplikacji kolejnych preparatów. Dzięki zawartości w kosmetyku, oleju z pestek malin oraz oleju ze słodkich migdałów razem z kwasem hialuronowym, nasza skóra ma pozostać odpowiednio wygładzona i nawilżona. Obecne w peelingu, liofilizowane maliny, odpowiadają za unikalny aromat kosmetyku. Cząsteczki liofilizowanych malin są odpowiedzialne również za silne działanie antyoksydacyjne, które zawdzięczają obecności kwasu elagowego.

Peeling cukrowy z liofilizowanymi malinami Apis – dla jakiej cery?

 • Skóra mieszana
 • Skóra normalna
 • Skóra dojrzała
 • Skóra zszarzała

Apis – cukrowy peeling z liofilizowanymi malinami – skład

 • Olej z pestek malin – chroni przed odparowywaniem wody z naskórka, zwiększa szybkość regeneracji skóry
 • Olej ze słodkich migdałów – zwiększa elastyczność skóry, a także chroni naskórek przed odparowywaniem wody
 • Liofilizowany ekstrakt z malin – niweluje podrażnienia
 • Kwas hialuronowy – dzięki wiązaniu wody w skórze, zapewnia jej odpowiednie nawilżenie
 • Liofilizowane cząsteczki malin – dzięki zawartości kwasu elagowego wykazują silne działanie

Cukrowy peeling z liofilizowanymi malinami Apis – jakie pełni funkcje?

 • Zmiękcza i wygładza naskórek
 • Usuwa zrogowaciały naskórek
 • Jest idealnym podkładem pod aplikację kolejnych preparatów, powodując lepsze przenikanie składników odżywczych w głąb skóry

Peeling cukrowy Apis z liofilizowanymi malinami – opinia

Cukrowy peeling z liofilizowanymi malinami firmy Apis to idealna propozycja dla każdej cery normalnej, mieszanej, dojrzałej, a także pozbawionej blasku. Składniki zawarte w produkcie, wykazują szereg zbawiennych działań dla naszej skóry. Przede wszystkim, malinowy peeling do twarzy Apis złuszcza martwe komórki naskórka dzięki kryształkom cukru trzcinowego obecnych w produkcie. Kosmetyk przygotowuje także naszą cerę do aplikacji kolejnych preparatów. Powoduje on bowiem, lepsze przenikanie składników odżywczych zawartych w pozostałych produktach, w głąb naszej skóry. Peeling cukrowy, oprócz usunięcia zrogowaciałego naskórka, bardzo dobrze nawilża i wygładza cerę. Malinowy peeling firmy Apis możemy dostać np. w drogerii internetowej Cosibella w cenie ok. 42 zł za 220 g produktu. Myślę, że produkt jest wart naszej uwagi i przetestowania przede wszystkim ze względu na szereg zbawiennych działań, które ma wykazywać.

Alicja Laskowska

Apis – Cukrowy Peeling z Liofilizowanymi Malinami – czy warto kupić?Fanka wszelkiej polskiej literatury, na co dzień studentka na kierunku ekonomicznym. Zakupy i śledzenie modowych nowinek, tak spędzam wolny czas. Właścicielka dwóch psów, czyli psiara na całego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *