Marki polskich gwiazd

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Marki polskich gwiazd

Wiele gwiazd osiągnęło już bardzo dużo, pomimo młodego wieku, ale gdzie jest ich limit? Nie wiadomo, a część z nich, liczy na kolejne sukcesy, tworząc swoje marki, zarówno odzieżowe, kosmetyczne, a jakby zagłębić się, to prawdopodobnie znaleźć by się udało markę gwiazdy z każdej dziedziny. Oto kilka przykładowych znanych marek polskich gwiazd.

Veclaim – Julia Mercedes

Marka odzieżowa, która raczej skierowana jest do bardziej wymagających klientek, poszukujących drogich i ekskluzywnych produktów, a w asortymencie znajdziemy między innymi t-shirty, bluzki, czy sukienki (zakres kategorii w sklepie internetowym, jak w większości sklepów z damskimi ubraniami). Z marką wystąpiła pewna “drama”, ale nie chcielibyśmy podejmować dyskusji na ten temat, gdyż było to już spory czas temu i z pewnością zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski, a także wydane zostało oświadczenie.

LEMISS, Jusee Cosmetics – Julia Wieniawa

Aktorka, piosenkarka i “girl boss” jak sama o sobie wspomina w bio na instagramie, mimo młodego wieku, posiada wiele sukcesów na koncie, ale jak brzmi popularne przysłowie “sky is the limit”.. i tak powstały dwie marki Julii Wieniawy: Lemiss (ubrania sportowe) i Jusee Cosmetics (kosmetyki).

Deynn Beauty – Marita Surma Majewska (deynn)

Inne znane kobiety mają? Tak pewnie pomyślała popularna deynn i tak o to narodziła się kolejna na rynku marka związana z kosmetykami – Deynn Beauty. W asortymencie znajduje się stan dzisiejszy kilka produktów, ale możemy być pewni, że lada moment się to zmieni, a deynn zaskoczy kolejnymi nowościami, które będą rochodzić się w ekspresowym tempie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *