Podkład L`Oreal Paris Infaillible – recenzja

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Podkład L`Oreal Paris Infaillible – recenzja

Podkład L`Oreal Paris Infaillible – czy już o nim słyszałaś?

Jak zapewne już wiecie, podkład L`Oreal Paris Infaillible to jeden z wielu podkładów do twarzy tej marki. Zamknięty jest w 30-mililitrowej szklanej buteleczce, zakończonej praktycznym dozownikiem i bordową nakrętką. Możemy go kupić praktycznie w każdej drogerii jak Hebe, czy Rossmann oraz w wielu drogeriach internetowych. Jego cena waha się od ok. 27 zł w drogerii internetowej, takiej jak przykładowo Cocolita.pl do aż 69 zł w Rossmannie, co w zależności od miejsca zakupu, pokazuje jego olbrzymią rozbieżność cenową.

Podkład do twarzy L`Oreal Paris Infaillible – moja opinia

Osobiście, jestem posiadaczką cery mieszanej, przetłuszczającej się w strefie T. Z droższych podkładów znalazłam już swój ideał – Estee Lauder Double Wear jednak chciałam znaleźć jego tańszy zamiennik na co dzień. Wypróbowałam już bardzo dużo drogeryjnych podkładów i zazwyczaj po jednym się bardzo szybko świeciłam, po drugim zaś moja twarz wyglądała jak w masce i tak dalej i tak dalej…

Pewnego dnia, przeglądając Instagram, natrafiłam właśnie na ten podkład. Poczytałam o nim trochę opinii i stwierdziłam, że wypróbuje go i na swojej twarzy.

Podkład sam w sobie ma nieco wodnistą formułę. Ja akurat nakładam go czarną gąbeczką z Ibry, którą szczerze uwielbiam i efekt jest jak dla mnie zadowalający. Podkład dobrze przykrywa wszelkie przebarwienia, czy zadrapania. Nie jest to tak mocne krycie, jakie daje Estee Lauder Double Wear, ale jak dla mnie w zupełności wystarczające na co dzień. Podkład spokojnie wytrzymuje na mojej twarzy kilkanaście godzin i nie ściera się, a co najważniejsze, efekt świecącej skóry w strefie T, w której najbardziej się przetłuszczam, pojawia się u mnie po bardzo długim czasie, co jest dla mnie największą zaletą tego kosmetyku.

Sprawdź także: Korzystanie z zabiegów kosmetologicznych – prostą drogą do uzależnienia?

Podsumowując, myślę, że podkład świetnie się sprawdzi u osób z cerą mieszaną, czy umiarkowanie przetłuszczającą się, które nie potrzebują bardzo dużego krycia, czy zmatowienia skóry. Sam efekt po nałożeniu produktu wygląda bardzo fajnie. Podkład nie tworzy tzw. maski i świetnie się sprawdza na co dzień. Myślę, że spokojnie, można go też użyć na jakieś większe okazje. Sama, wtedy też czasem po niego sięgam. Uważam, że warto go wypróbować również na swojej skórze, tym bardziej że zamawiając go w drogerii internetowej, to wydatek tylko około 27 złotych.

Oliwia Przychodzka

Podkład L`Oreal Paris Infaillible – recenzjaAbsolwentka biologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Studentka kosmetologii i z zamiłowania makijażystka. W wolnej chwili zajmuję się pisaniem tekstów oraz śledzeniem informacji dot. świata makijażu i mody. Miłośniczka podróży i psów rasy buldog francuski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *