Tusze do rzęs – zestawienie 3 najlepszych na każdą kieszeń

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Tusze do rzęs – zestawienie 3 najlepszych na każdą kieszeń

Tusz do rzęs – must-have każdego makijażu

Tusz do rzęs to niezaprzeczalnie absolutny must-have w każdym makijażu. Jeśli nie przepadamy za efektem przedłużonych rzęs lub za laminacją, tusz to jeden z najważniejszych elementów naszego codziennego makijażu. Dzięki niemu, nasze spojrzenie od razu nabiera bardziej wyrazistego obrazu, a my same możemy poczuć się bardziej pewne siebie. Nie od dziś też wiadomo, że nic tak dobrze, jak wydłużone i pogrubione rzęsy, nie stanowi takiego ładnego uzupełnienia całego makijażu oka.

Poniżej możemy znaleźć zestawienie 3 najlepszych tuszy do rzęs na każdą kieszeń

  • 1. Loreal Volume Million Lashes So Couture – to jeden z najlepszych drogeryjnych tuszów do rzęs. Możemy go znaleźć praktycznie w każdym Rossmannie lub Hebe, jednak tam jego ceny będą dużo wyższe, niż w sklepach internetowych. Stacjonarnie, w Rossmannie, koszt takiego tuszu oscyluje w granicach ok. 60 zł, natomiast w drogeriach internetowych możemy go dostać w cenie już w okolicy 24 zł, co stanowi ogromną różnicę. Tusz sam w sobie, bardzo ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy, jego szczoteczka nie jest zbyt duża, dzięki czemu możemy dotrzeć w najtrudniejsze miejca blisko wewnętrznych kącików oczu. Warto nakładać jego jedną warstwę i chwilę odczekać, po czym nałożyć dopiero drugą. Dzięki takiemu postępowaniu uzyskamy efekt bardzo ładnych, kruczoczarnych rzęs.
  • 2. Rimmel Wonder Fully Real – to kolejny, jeden z lepszych tuszów do rzęs dostępnych tak naprawdę od ręki. Znajdziemy go w każdej drogerii Rossmann lub Hebe, a także na stronach internetowych, takich jak Cocolita, Mintishop, czy Ladymakeup. Cena tego tuszu różni się w zależności od miejsca, w którym go kupimy. Przykładowo w drogerii internetowej damy za niego ok. 19 zł, natomiast w Rossmannie, jego cena będzie już dwukrotnie wyższa, co stanowi niemałą różnicę. Tusz Rimmel Wonder Fully Real to idealna propozycja dla kobiet, które cenią sobie mocno podkreślone i wyraźnie czarne rzęsy. Na początku użytkowania, w opakowaniu może być bardzo dużo produktu. Warto wtedy, użyć go do pomalowania pierwszej warstwy, a do nałożenia drugiej, użyć jakiegoś starszego tuszu, aby ładnie rozdzielić rzęsy, by nie były zbyt sklejone. Po jakimś czasie stosowania problem powinien zniknąć.
  • 3. Maybelline Lash Sensational – to następny z kolei tusz do rzęs godny polecenia. Jego zakup to wydatek rzędu około 15 zł w drogeriach internetowych oraz ok. 30 zł w Rossmannie lub Hebe. Tusz bardzo dobrze pogrubia rzęsy, tworząc z nich piękny wachlarz. Skutecznie je także wydłuża oraz nie skleja, przez co nakładając pierwszą warstwę nowo kupionego tuszu, nie musimy się martwić, że z naszych rzęs powstaną tzw. pajęcze nóżki. Jest to jeden z drogeryjnych tuszów do rzęs, który mogę z czystym sumieniem polecić, a jego zakup to wydatek tylko kilkunastu złotych, co sprawia, że praktycznie każda z nas może sobie na niego pozwolić.

Tusz do rzęs – który wybrać?

Wybór idealnego tuszu zależy od naszych osobistych upodobań. Wymienione powyżej, zestawienie tuszów pomoże nam bardziej przybliżyć ten wybór. Każdy z nich na pewno znajdzie swojego wielbiciela. Wybór zależy przede wszystkim od tego, jakiego efektu oczekujemy od swojego idealnego kandydata. Dzięki tym krótkim opisom możemy trochę dowiedzieć się o cechach poszczególnego tuszu oraz porównać go z pozostałymi, przez co będzie nam na pewno łatwiej dokonać ostatecznego zakupu.

Alicja Laskowska

Tusze do rzęs – zestawienie 3 najlepszych na każdą kieszeńFanka wszelkiej polskiej literatury, na co dzień studentka na kierunku ekonomicznym. Zakupy i śledzenie modowych nowinek, tak spędzam wolny czas. Właścicielka dwóch psów, czyli psiara na całego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *