Vianek – Normalizujący Krem do Twarzy na Noc – czy warto go kupić?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Vianek – Normalizujący Krem do Twarzy na Noc – czy warto go kupić?

Normalizujący krem do twarzy na noc z Vianka – dla kogo przeznaczony?

Krem do twarzy z Vianka jest skierowany głównie do osób zmagających się z cerą problematyczną, tłustą i mieszaną do stosowania na noc. Składniki zawarte w produkcie powinny skutecznie poradzić sobie z wszelkimi niedoskonałościami mogącymi pojawić się przy takim rodzaju cery. Krem należy nakładać na oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu w niewielkiej ilości. Kosmetyk znajdziemy stacjonarnie w każdym Rossmannie lub w drogeriach internetowych w cenie ok. 30 zł za 50 ml produktu.

Vianek – normalizujący krem do twarzy na noc – jakie pełni funkcje?

Jak sama nazwa wskazuje, krem ma na celu znormalizowanie stanu naszej skóry. Dzięki zawartości w produkcie ekstraktu z pokrzywy zwyczajnej, który niweluje nadmierne wydzielanie łojotoku, skóra powinna ulec widocznemu zmatowieniu. Kosmetyk pełni także funkcje przeciwzapalne. Za takie działanie odpowiada obecna w kremie, siarka i olejek z drzewa herbacianego, które wykazują także działanie antyseptyczne. W składzie produktu znajdziemy również betulinę odpowiedzialną za przyspieszenie gojenia się skóry.

Sprawdź także: Vianek – Normalizujący Krem do Twarzy na Dzień – recenzja

Normalizujący krem do twarzy na noc z Vianka – skład:

  • Niacynamid – pomocny w redukcji przebarwień, stymuluje również procesy regeneracyjne w skórze
  • Siarka – wykazuje działanie antyseptyczne
  • Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej – redukuje nadmierne wydzielanie łojotoku, działa antybakteryjnie
  • Betulina – bierze udział w przyspieszeniu procesu gojenia się skóry
  • Olejek z drzewa herbacianego – wykazuje działanie antyseptyczne oraz przeciwzapalne

Vianek – normaliazujący krem do twarzy na noc – czy warto mieć go także u siebie?

Normalizujący krem do twarzy na noc z Vianka to najlepsza propozycja dla wszystkich osób posiadających cerę mieszaną, tłustą i problematyczną. Krem, dzięki zawartości wyżej wymienionych składników, powinien skutecznie poradzić sobie z nadmiernym wydzielaniem sebum oraz z redukcją przebarwień. Najlepszych efektów z pewnością możemy spodziewać się dopiero po wprowadzeniu pełnej pielęgnacji opartej na stosowaniu kremu na noc, na dzień, toniku normalizującego oraz żelu do mycia twarzy. Takie połączenie powinno zagwarantować znaczną poprawę stanu naszej skóry. Osobiście uważam, że warto przetestować ten krem również na sobie, a najlepiej wprowadzić pełną pielęgnację opartą na produktach z Vianka do cer mieszanych, tłustych i problematycznych i poczekać na efekty.

Alicja Laskowska

Vianek – Normalizujący Krem do Twarzy na Noc – czy warto go kupić?Fanka wszelkiej polskiej literatury, na co dzień studentka na kierunku ekonomicznym. Zakupy i śledzenie modowych nowinek, tak spędzam wolny czas. Właścicielka dwóch psów, czyli psiara na całego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *